قبل از اینکه اتاقتون رو رزرو کنید باید توی سایت ثبت نام کرده باشید. برای این کار کافیه که از دکمه ثبت نام استفاده کنید و شماره موبایلتون رو وارد کنید، براتون کد تاییدی ارسال میشه که با ورود اون کد می تونید وارد سایت بشید.

توی این مرحله فقط یه حساب کاربری برای شماره تلفن همراهتون ساخته شده، وقتی وارد سایت شدید می تونید وارد پنل کاربریتون که قسمت بالای صفحه قابل مشاهده هستش بشید و اطلاعات شخصیتون رو وارد کنید.

 

بعد از ورود به صفحه رزرو اتاق، گزینه ورود یا ثبت نام رو انتخاب کنید و شماره موبایلتون رو وارد کنید. براتون کد تایید برای ورود به سایت ارسال میشه.

 

برای تغییر رمز عبور، بعد از ورود به سایت وارد حساب کاربریتون بشید و از منوی سمت راست رمز عبور رو انتخاب کنید و رمز مد نظرتون رو تعریف یا جایگزین کنید.

ورود به هتل از ساعت 14 هر روز و زمان خروج از هتل ساعت 12 هستش

بله، برای رفاه حال مهمان‌ها پارکینگ اختصاصی در نظر گرفته شده

تمام اتاقهای هتل شیندان چشم انداز رو به دریا دارن و نیاز نیست از این نظر نگران باشید

هتل دارای یه تعدادی تخت اضافه و کاناپه تختخواب شو هستش که در صورت نیاز میتونیم در اختیارتون قرار بدیم. تمام سعی ما اینه که این آیتم ها مطابق خواست شما باشه ولی اگه تعداد درخواست ها برای سرویس خواب اضافی بیش از امکانات موجودمون باشه، با توجه به موجودی می‌تونیم بهتون سرویس بدیم.

چنانچه با هتل از قبل هماهنگ شده باشه، اگه مهمان تا قبل از ساعت 18 از هتل خارج بشه، نصف مبلغ یه شب شارژ میشه و در صورتی که بعد از ساعت 18 باشه، مبلغ یه شب به طور کامل شارژ میشه.

قانون کنسلی هتل بر اساس فصل، شلوغی یا خلوت بودن هتل متفاوت هستش که برای مطلع شدن از این موارد می تونید با پذیرش هتل تماس بگیرید تا همکارامون راهنماییتون کنن.