درباره هتل شیندان

داستان ما از کجا شروع ؟

شاید براتون سوال پیش اومده که اصلاً شیندان یعنی چی؟ شیندان اسم یه کوه مرزی بین ایران و جمهوری آذربایجانه که یه قلعه تاریخی رو توی خودش جا داده. ارتفاع قله شیندان 1850 متره که بلندترین قله منطقه محسوب میشه و همین ویژگی شیندان الهام بخش ما برای تاسیس هتل شیندان بوده؛ اینکه هیچ وقت به کمتر و حتی مساوی بودن راضی نباشیم.

از روزی که ایده طراحی و ساخت هتل به ذهنمون خطور کرد، هدف نهاییمون رسیدن به روزی بوده که با برآورده کردن انتظارات مهمان هامون و فراهم کردن امکانات به روز و لوکس برای پذیرایی ازشون سرآمد هتل های منطقه و گیلان و در آینده ایران باشیم.

ما به تعهدی که نسبت به مهمان هامون داریم پایبندیم، اگه به گیلان اومدید برای اولین بار هتل شیندان رو امتحان کنید، برای دفعات بعد انتخاب با خودتون

هتل شیندان آستارا

هدف ما چیست ؟

هتل شیندان آستارا

تاسیس هتل شیندان به منظور ارائه یک تجربه بی‌نظیر و لحظاتی فراموش‌ناپذیر برای مهمانان بود. ما با آرمان‌هایی از لوکسی و دلپذیر بودن، این هتل را طراحی کردیم تا مسافران به یک دنیایی از خدمات با کیفیت بالا و فضاهایی زیبا و شگفت‌انگیز وارد شوند. هدف ما ایجاد یک محیط آرام و شگفت‌انگیز بود که از تنوع، بهداشت، و راحتی مهمانان در تمامی جنبه‌های اقامتشان مراقبت کند. از معماری بهداشتی تا خدمات رستورانی ما، همه چیز برای احساس حس واقعیت و لذت مهمانان بهینه‌سازی شده است. به طور خلاصه، هدف ما ارائه یک تجربه بی‌نظیر و لحظاتی بیادماندنی  در هتل شیندان بوده است.

تفاوتی که ما خلق کردیم چیست ؟

هتل شیندان آستارا

هتل شیندان از دیگر هتل‌ها با توجه به چند ویژگی برجسته‌اش متمایز می‌شود. یکی از این ویژگی‌ها، بهداشت و بهره‌گیری از استانداردهای بالا در تمامی ابعاد هتل است. این نقطه از آغاز تا انتها، همواره توجه و مراقبت ویژه‌ای به بهداشت و تمیزی دارد که از سایر هتل‌ها متمایزش می‌کند.

همچنین، معماری منحصر به فرد هتل شیندان و دکوراسیون داخلی آن، احساسی از لوکسی و شگفت‌انگیز برای مهمانان به ارمغان می‌آورد که در بسیاری از مکان‌های اقامتی دیگر نمی‌توان یافت.

رستوران با غذاهای متنوع و مجلل هتل شیندان نیز از لحاظ کیفیت و تنوع غذاها و خدمات ارائه شده، به یک سطح جدید از تجربه رستورانی می‌رسد که در دیگر هتل‌ها به همین شکل نیست.

همچنین، موقعیت جغرافیایی استثنایی هتل شیندان که از طبیعت دلنشین اطرافش بهره‌مند است و همچنین نزدیکی به مراکز خرید و اماکن مهم شهری، این هتل را از نظر موقعیتی نیز برتر می‌سازد.

این تفاوت‌ها به همراه کادری مجرب و مهربان و خدماتی شگفت‌انگیز، هتل شیندان را به یک مقصد متمایز و خاص برای اقامت تبدیل کرده است.

از نکاتی که درباره ما قابل ذکر است این است که ما به دنبال تجربه ای زیبا در رابطه با اقامت شما در شهر آستارا هستیم

ورود یا ثبت نام برای ورود شماره همراه خود را وارد کنید